flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення для відповідача Якимович Сергій Павлович  (справа№737/32/19,провадження №2/737/75/19)

13 березня 2019, 15:13

Куликівський районний суд Чернігівської області повідомляє, що  02 квітня   2019 року о 10 годині 30 хвилин відбудеться розгляд справи за позовом АТ КБ «Приватбанк» до Якимовича С.П. про стягнення заборгованості. У разі неотримання копії позовної заяви з документами  Ви можете ознайомитися  з ними в суді.

Вам необхідно з’явитися в судове засідання на вищевказану дату і час.

 Наслідки неявки за викликом суду

Неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених ст. 223 ЦПК України.

Належно викликаний свідок, який без поважних причин не з’явився на судове засідання або не повідомив про причини неявки, може бути підданий приводу через відповідні органи Національної поліції України з відшкодуванням у дохід держави витрат на його здійснення. Суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі до від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках невиконання процесуальних обов’язків, зокрема ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

 Не підлягають приводу в суд особи, які не можуть бути допитані відповідно до ст. 70 ЦПК України, а також малолітні та неповнолітні особи, вагітні жінки, інваліди I і II груп, особи, які доглядають дітей віком до 6 років або дітей-інвалідів. Якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі неявки в судове засідання учасника справи, якщо з’явився його представник, крім випадків, коли суд визнав явку учасника справи обов’язковою.

У разі неявки в судове засідання свідка, експерта, спеціаліста, перекладача суд заслуховує думку учасників справи про можливість розгляду справи за відсутності свідка, експерта, спеціаліста, перекладача, які не з’явилися, та постановляє ухвалу про продовження судового розгляду або про відкладення розгляду справи. Одночасно суд вирішує питання про відповідальність особи, яка не з’явилася.